Betting Management - samo za najbolje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji tipovi - oLiMpIjA

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub kol 28, 2010 12:56 am

1.SLOVENSKA LIGA 7.KOLO:

subota 20:15: CELJE : NAFTA GG 1.75

nedelja 17:00: PRIMORJE : OLIMPIJA 2 2.30
ako ovde Olimpija ne pobjedi onda stvarno ne znam kad če. Igra se u Domžalama,blizu Ljubljane, jer se u Primorju još grade stadion. Tako da če na tribinama biti više navijača Olimpije, tako da nema prednosti domačeg terena. Primorje je po meni najlošija ekipa u ligi i mislim da sigurno izpadaju. S druge strane Olimpija nema lošu momčad,ali rezultati so katastrofalni. U ponedeljak otišao je trener i sportski direktor, a navijači traže i ostavku predsednika kluba. Tako, da atmosfera u ekipi nije najbolja,ali ne vjerujem da takvi igrači,koji su za klasu bolji od onih iz Primorja, mogu ovu utakmicu izgubit. Dakle moj tip je 2,mislim da če sutra kvota biti u padu

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA čet ruj 02, 2010 3:30 am

oLiMpIjA je napisao/la:1.SLOVENSKA LIGA 7.KOLO:

subota 20:15: CELJE : NAFTA GG 1.75 pehar

nedelja 17:00: PRIMORJE : OLIMPIJA 2 2.30
ako ovde Olimpija ne pobjedi onda stvarno ne znam kad če. Igra se u Domžalama,blizu Ljubljane, jer se u Primorju još grade stadion. Tako da če na tribinama biti više navijača Olimpije, tako da nema prednosti domačeg terena. Primorje je po meni najlošija ekipa u ligi i mislim da sigurno izpadaju. S druge strane Olimpija nema lošu momčad,ali rezultati so katastrofalni. U ponedeljak otišao je trener i sportski direktor, a navijači traže i ostavku predsednika kluba. Tako, da atmosfera u ekipi nije najbolja,ali ne vjerujem da takvi igrači,koji su za klasu bolji od onih iz Primorja, mogu ovu utakmicu izgubit. Dakle moj tip je 2,mislim da če sutra kvota biti u padu
crveni crveni crveni crveni crveni crveni

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA čet ruj 02, 2010 3:41 am

TENIS US OPEN:

Anamuradova:Kanepi 1 2.85
Anamuradova at least one set 1.70

Goerges:Wickmayer - Goerges at least one set 1.80
Sharapova:Benesova over 18 games


BASKETBALL TURKEY 2010:
Njemačka:Jordanija over 149.5

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub ruj 18, 2010 10:14 am

NEDELJA 19.9.

UDINESE : JUVENTUS GG 1.75

GUARANI : SANTOS GG 1.60
Radi se o utakmici ekipa sa sredine tabele,tako da očekujem opuštenu utakmicu sa dosta golova. Medjusobno ove ekipe skoro uvjek igraju GG, u poslednjih 8 utakmica samo jedanput nije bilo gg

START : STROMSOGODSET GG 1.55
Duel 2 napadačke ekipe,ako gledate poslednje utakmice medjusobno, na čak poslednjih 11 utakmica,samo jednom nije bilo GG. A ako uzmemo u obzir poslednjih 13 utakmica,na njih je palo čak 60 golova (skoro 5 po utakmici!). Iako su neke utakmicama odigrane prije nekoliko godina, mislim da bi moralo ovdje pasti dosta golova.

FEYENORD : AJAX 2 1.70

SCHALKE : DORTUMND 1 2.20
Borussia je u četvrtak imala težku utakmicu u Ukrajini, gdje trener Klopp baš i nije odmorio svoje najbolje igrače. S druge strane Schalke užasno treba pobjedu, na prethodnim utakmicama nisu pokazali puno,mada su imali i dosta prilika na nekim utakmicama. Mislim,da če Magath uskoro posložiti kockice i da če Huntelaar,Raul i kompanija početi zabijati

TRIGLAV : OLIMPIJA 2 2.50

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub lis 02, 2010 8:55 am

NEDELJA:

Fiorentina : Palermo GG 1.75
Rosenborg : Valerenga GG 1.6
Napoli : Roma GG 1.7
Luzern : Young Boys GG 1.5
Kapfenberg : Rapid GG 1.55
Triglav : Koper 2 2.30

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA - Page 2 Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.