Betting Management - samo za najbolje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji tipovi - oLiMpIjA

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Admin sub svi 29, 2010 11:40 pm

:D
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 59
Reputation : 3
Join date : 28.05.2010

https://bettingmanagement.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA ned svi 30, 2010 2:31 am

CORINTHIANS : SANTOS GG 1.6

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pet lip 11, 2010 6:58 am

j.Koreja : Grčka Under 2.5

Argentina : Nigerija Over 2.5

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Jelly pet lip 11, 2010 6:39 pm

oLiMpIjA je napisao/la:j.Koreja : Grčka Under 2.5

Argentina : Nigerija Over 2.5

svakacast svakacast svakacast
Jelly
Jelly

Broj postova : 120
Reputation : 0
Join date : 31.05.2010
Age : 41
Lokacija : Ljubljana, Slovenija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA ned lip 13, 2010 9:13 pm

ITALIJA : PARAGVAJ X2 1.8

Probable Lineup (4-3-3): Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito; De Rossi, Montolivo, Marchisio; Iaquinta, Gilardino, Di Natale
Probable Lineup (4-4-2): Villar, Bonet, Veron, Da Silva, Morel; Vera, Santana, Riveros, A. Torres; Santa Cruz, Barrios

Talijani po meni davno nisu imalu lošiju ekipu,ne vjerujem da če obraniti naslov. A Paraguay po meni ima sjajnu ekipu,posebno napad iako jim zbog ozljede ne igra Cardozo iz Benfice. Ali tu su sjajni Barrios iz Dortmunda,Santa Cruz i Valdez. Tako da za takvu probu valja probati X2

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pon lip 14, 2010 10:23 am

oLiMpIjA je napisao/la:ITALIJA : PARAGVAJ X2 1.8

Probable Lineup (4-3-3): Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito; De Rossi, Montolivo, Marchisio; Iaquinta, Gilardino, Di Natale
Probable Lineup (4-4-2): Villar, Bonet, Veron, Da Silva, Morel; Vera, Santana, Riveros, A. Torres; Santa Cruz, Barrios

Talijani po meni davno nisu imalu lošiju ekipu,ne vjerujem da če obraniti naslov. A Paraguay po meni ima sjajnu ekipu,posebno napad iako jim zbog ozljede ne igra Cardozo iz Benfice. Ali tu su sjajni Barrios iz Dortmunda,Santa Cruz i Valdez. Tako da za takvu probu valja probati X2

FT 1:1 pehar

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pon lip 14, 2010 10:32 am

New Zeland : Slovakia 1X 2.80

Slovake sam pratio u kvalifikacijama. Protiv Slovenije u 2 susreta nisu pokazali puno.Mislim da nisu tako kvalitetni,koliko je kvota na njih mala,zato idem kontra njih.Nova zelandija igra ragbi nogomet,ko englezi desetlječima nazad. Duge lopte i to je to. Mislim da če mekim Slovacima težko igrat protiv njih. Utakmica je u 13:30 a to mi se čini je još bolje za Novi Zeland,jer je i SP do sada prikazalo da u prvim utakmicama u 13:30 gledamo teške,tvrde,loše utakmice.Takve kakve če Novi Zeland sutra pokazati

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  dzilit pon lip 14, 2010 11:38 am

oLiMpIjA je napisao/la:
oLiMpIjA je napisao/la:ITALIJA : PARAGVAJ X2 1.8

Probable Lineup (4-3-3): Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito; De Rossi, Montolivo, Marchisio; Iaquinta, Gilardino, Di Natale
Probable Lineup (4-4-2): Villar, Bonet, Veron, Da Silva, Morel; Vera, Santana, Riveros, A. Torres; Santa Cruz, Barrios

Talijani po meni davno nisu imalu lošiju ekipu,ne vjerujem da če obraniti naslov. A Paraguay po meni ima sjajnu ekipu,posebno napad iako jim zbog ozljede ne igra Cardozo iz Benfice. Ali tu su sjajni Barrios iz Dortmunda,Santa Cruz i Valdez. Tako da za takvu probu valja probati X2

FT 1:1 pehar
svakacast
dzilit
dzilit

Broj postova : 3188
Reputation : 6
Join date : 29.05.2010
Lokacija : Skopje, Makedonija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Jelly pon lip 14, 2010 6:39 pm

oLiMpIjA je napisao/la:
oLiMpIjA je napisao/la:ITALIJA : PARAGVAJ X2 1.8

Probable Lineup (4-3-3): Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Criscito; De Rossi, Montolivo, Marchisio; Iaquinta, Gilardino, Di Natale
Probable Lineup (4-4-2): Villar, Bonet, Veron, Da Silva, Morel; Vera, Santana, Riveros, A. Torres; Santa Cruz, Barrios

Talijani po meni davno nisu imalu lošiju ekipu,ne vjerujem da če obraniti naslov. A Paraguay po meni ima sjajnu ekipu,posebno napad iako jim zbog ozljede ne igra Cardozo iz Benfice. Ali tu su sjajni Barrios iz Dortmunda,Santa Cruz i Valdez. Tako da za takvu probu valja probati X2

FT 1:1 pehar

Bravo prijatelju svakacast svakacast svakacast
Jelly
Jelly

Broj postova : 120
Reputation : 0
Join date : 31.05.2010
Age : 41
Lokacija : Ljubljana, Slovenija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA uto lip 15, 2010 2:24 am

oLiMpIjA je napisao/la:New Zeland : Slovakia 1X 2.80

Slovake sam pratio u kvalifikacijama. Protiv Slovenije u 2 susreta nisu pokazali puno.Mislim da nisu tako kvalitetni,koliko je kvota na njih mala,zato idem kontra njih.Nova zelandija igra ragbi nogomet,ko englezi desetlječima nazad. Duge lopte i to je to. Mislim da če mekim Slovacima težko igrat protiv njih. Utakmica je u 13:30 a to mi se čini je još bolje za Novi Zeland,jer je i SP do sada prikazalo da u prvim utakmicama u 13:30 gledamo teške,tvrde,loše utakmice.Takve kakve če Novi Zeland sutra pokazati

FT 1:1 Sretno al jbg winner

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  dzilit uto lip 15, 2010 2:36 am

oLiMpIjA je napisao/la:
oLiMpIjA je napisao/la:New Zeland : Slovakia 1X 2.80

Slovake sam pratio u kvalifikacijama. Protiv Slovenije u 2 susreta nisu pokazali puno.Mislim da nisu tako kvalitetni,koliko je kvota na njih mala,zato idem kontra njih.Nova zelandija igra ragbi nogomet,ko englezi desetlječima nazad. Duge lopte i to je to. Mislim da če mekim Slovacima težko igrat protiv njih. Utakmica je u 13:30 a to mi se čini je još bolje za Novi Zeland,jer je i SP do sada prikazalo da u prvim utakmicama u 13:30 gledamo teške,tvrde,loše utakmice.Takve kakve če Novi Zeland sutra pokazati

FT 1:1 Sretno al jbg winner

svakacast champ svakacast
dzilit
dzilit

Broj postova : 3188
Reputation : 6
Join date : 29.05.2010
Lokacija : Skopje, Makedonija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Jelly uto lip 15, 2010 5:23 am

oLiMpIjA je napisao/la:
oLiMpIjA je napisao/la:New Zeland : Slovakia 1X 2.80

Slovake sam pratio u kvalifikacijama. Protiv Slovenije u 2 susreta nisu pokazali puno.Mislim da nisu tako kvalitetni,koliko je kvota na njih mala,zato idem kontra njih.Nova zelandija igra ragbi nogomet,ko englezi desetlječima nazad. Duge lopte i to je to. Mislim da če mekim Slovacima težko igrat protiv njih. Utakmica je u 13:30 a to mi se čini je još bolje za Novi Zeland,jer je i SP do sada prikazalo da u prvim utakmicama u 13:30 gledamo teške,tvrde,loše utakmice.Takve kakve če Novi Zeland sutra pokazati

FT 1:1 Sretno al jbg winner

komšija ideš punim champ
Jelly
Jelly

Broj postova : 120
Reputation : 0
Join date : 31.05.2010
Age : 41
Lokacija : Ljubljana, Slovenija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sri lip 30, 2010 10:18 am

ZA SUTRA NEŠTO IZ KUPA UEFE ali za manji ulog jer svi znamo kakva su prva kola UEFE:

Tobol Kostanay : Zrinjski 1 1.7
Kazahstanski klub sjajno igra u njihovom prvenstvu,i dosta ambiciozno ide u Europu. Zrinjski dosta mjenjao ekipu tako da očekujem da če u početku imati dosta problema

Trans Narva : MyPa 1X 1.80
Ne znam zašto ovakva kvota na fince koji imaju dosta problema u njihovom prvenstvu,tako da idem na estonce,da barem izvuku neodlučeno

KR Reykavik : Glentoran 1 1.6

Ovdje idem na Islanđanine,koji bi trebali pobjediti sjeverne irce,jer su usred njihove lige,znači u boljoj su formi

i još dva "iznenadjenja"-samo za vrlo mali ulog

Grevenmacher : Dundalk 1 9.0 i 1x 3.0
NSI Runavik : Gefle IF 1 9.0 i 1x 3.5


oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA čet srp 01, 2010 11:05 am

oLiMpIjA je napisao/la:ZA SUTRA NEŠTO IZ KUPA UEFE ali za manji ulog jer svi znamo kakva su prva kola UEFE:

Tobol Kostanay : Zrinjski 1 1.7 crveni
Kazahstanski klub sjajno igra u njihovom prvenstvu,i dosta ambiciozno ide u Europu. Zrinjski dosta mjenjao ekipu tako da očekujem da če u početku imati dosta problema

Trans Narva : MyPa 1X 1.80 crveni
Ne znam zašto ovakva kvota na fince koji imaju dosta problema u njihovom prvenstvu,tako da idem na estonce,da barem izvuku neodlučeno

KR Reykavik : Glentoran 1 1.6
pehar
Ovdje idem na Islanđanine,koji bi trebali pobjediti sjeverne irce,jer su usred njihove lige,znači u boljoj su formi

i još dva "iznenadjenja"-samo za vrlo mali ulog

Grevenmacher : Dundalk 1 9.0 crveni i 1x 3.0 pehar
NSI Runavik : Gefle IF 1 9.0 i 1x 3.5 crveni


loše loše loše break

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pet srp 09, 2010 5:17 am

SUPERKUP SLOVENIJE:
21:00 Maribor : Koper GG 1.7

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub srp 17, 2010 12:14 am

oLiMpIjA je napisao/la:SUPERKUP SLOVENIJE:
21:00 Maribor : Koper GG 1.7

crveni

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub srp 17, 2010 12:15 am

1.SLOVENSKA LIGA 2010/2011 - 1.KOLO :

subota 20:15 CELJE : DOMŽALE X2 (1.7) ili GG (1.75)
subota 20:15 CELJE : DOMŽALE 2 (3.70)

Prvo kolo,težko za prognozirati ali ovako na prvu,kvota 3.6 na Domžale je prevelika.Treba probati za manji ulog. Za sigurnije tu je X2 ili GG. Igra se u Celju,na štadionu koji ima sjajnu travu i navečer se očekuju pljuskovi,tako da očekujem da če biti sveže i da če biti dosta golova. Celje je nešto izgubio od lanske sezone,nisu još u pravoj formi,dok su domžale stvorili dosta dobru ekipu,mladu,koja igra brz i ofanzivan nogomet,tako da očekujem iznenadjenje u Celju.

nedelja 20:00 GORICA : NAFTA X2 (2.05) i za hrabrije 2 (4.50)

Gorica imala u četvrtak težak susret u Ligi Europa,gdje se jim je ozljedio najbolji igrač Velikonja. Inače u ovoj sezoni po imenima nemaju dosta dobru ekipu,dosta je tu neznanih igrača,tako da očekujem da če imati probleme. Nafta s druge strane,ima gotovo istu ekipu ko lani,par igrača je otišlo,a par došlo.A imaju i vrlo dobrog trenera,tako da mislim da če uzeti barem bod u Gorici

Od ostalih utakmica Maribor bi trebao bi lagano pobjediti Triglav,a Olimpija če imatu dosta problema s Rudarom.To je to za prvo kolo,za početak naravno ide se sa manjim ulogom,jer se dosta toga još ne zna.
SRETNO

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Jelly sub srp 17, 2010 9:44 pm

Bravo komšija champ champ champ
Jelly
Jelly

Broj postova : 120
Reputation : 0
Join date : 31.05.2010
Age : 41
Lokacija : Ljubljana, Slovenija

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub srp 24, 2010 1:30 am

1.SLOVENSKA LIGA - 2. KOLO
subota 18:00 - NAFTA : PRIMORJE 1 1.7
NAFTA : PRIMORJE H1 3.0

Nafta puno bolja ekipa od Primorja,ne znam zašto zakva kvota. Primorje nema dobru ekipu imaju i financijskih problema,tako,da očekujem laganu pobjedu Nafte,koja je kod kuče uvjek dobra.

subota 18:00 - TRIGLAV : CELJE GG 1.7
Triglav iz Kranja,se nakon dugo godina vrača u 1.ligu i ovo im je prva utakmica pred svojim gledateljima. Prvu utakmicu u Mariboru,dosta su loše odigrali a imali i crveni karton na početku,tako da očekujem,da če popraviti svoju igru,jer imajo par dobrih igrača.Ne znam dali če to biti dovoljno za pobjedu ali za gol bi trebalo biti dosta.Celje ima dosta mladih,brzih igrača tako,da če na kontre zabiti koji gol.

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub srp 24, 2010 7:48 am

1.SLOVENSKA LIGA - 2. KOLO
subota 18:00 - NAFTA : PRIMORJE 1 1.7 pehar
NAFTA : PRIMORJE H1 3.0 crveni
Nafta puno bolja ekipa od Primorja,ne znam zašto zakva kvota. Primorje nema dobru ekipu imaju i financijskih problema,tako,da očekujem laganu pobjedu Nafte,koja je kod kuče uvjek dobra.

subota 18:00 - TRIGLAV : CELJE GG 1.7 pehar
Triglav iz Kranja,se nakon dugo godina vrača u 1.ligu i ovo im je prva utakmica pred svojim gledateljima. Prvu utakmicu u Mariboru,dosta su loše odigrali a imali i crveni karton na početku,tako da očekujem,da če popraviti svoju igru,jer imajo par dobrih igrača.Ne znam dali če to biti dovoljno za pobjedu ali za gol bi trebalo biti dosta.Celje ima dosta mladih,brzih igrača tako,da če na kontre zabiti koji gol.

nafta prošla 1,jedva. ali daleko od handicapa

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub srp 31, 2010 12:52 am

SLOVENSKA 1.LIGA 3.KOLO:
nedelja 18:00 Maribor : Gorica 1 1.75

Maribor u sjajni formi,u četvrtak su razbili Hibernian iz Škotske 3:0 u ligi europa,imaju sjajnu ekipu za slovensku ligu. Možda če odmarati neke od igrača zato tako visoka kvota(sutra pada sigurno) ali treba znati da imaju na klupi par sjajnih igrača,možda je nekomu poznat Pavličič iz Cibalie, zakodjer imaju 6 klasnih napadača za 2 slobodna mjesta.Tako da očekujem da če i ove zamjene bez problema pobjediti ne baš jaku Goricu.

CELJE : RUDAR GG 1.7
OLIMPIJA : NAFTA 1 1.9 (ponedeljak)

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pet kol 13, 2010 10:48 am

oLiMpIjA je napisao/la:SLOVENSKA 1.LIGA 3.KOLO:
nedelja 18:00 Maribor : Gorica 1 1.75
pehar
Maribor u sjajni formi,u četvrtak su razbili Hibernian iz Škotske 3:0 u ligi europa,imaju sjajnu ekipu za slovensku ligu. Možda če odmarati neke od igrača zato tako visoka kvota(sutra pada sigurno) ali treba znati da imaju na klupi par sjajnih igrača,možda je nekomu poznat Pavličič iz Cibalie, zakodjer imaju 6 klasnih napadača za 2 slobodna mjesta.Tako da očekujem da če i ove zamjene bez problema pobjediti ne baš jaku Goricu.

CELJE : RUDAR GG 1.7 pehar
OLIMPIJA : NAFTA 1 1.9 (ponedeljak) crveni

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA pet kol 13, 2010 10:48 am

SLOVENSKA LIGA 5.KOLO:

subota 18:00 Maribor : Nafta 1 1.5 i H1 2.20

To je za mene zicer dana. Nafta se provukla u zadnja 2.kola, i onako nije ništa posebno. A Maribor ima za slovensku ligu strašnu ekipu,od 20,22 sjajnih igrača. Ko god da igra dat če svoj doprinos. nema kažnjenih igrača i očekujem laganu pobjedu Maribora.

subota 20:00 Koper : Gorica GG 1.7

Utakmica se igra u Gorici, jer se u Kopru preuredjuje stadion,tako da če Gorica igrati kod kuče. U Kopru su imali dosta problema u poslednje vreme, klub su napustila 3 najbolja igrača (Pavlin,Karič,Sesar) i situacija u klibu dosta je loša. Gorica ima u napadu najboljeg napadača lige Velikonju,koji može zabiti svaki put,tako da očekujem da če svaka ekipa postiči barem jedan gol

subota 20:00 Celje : Olimpija X2 1.7 ili GG 1.65
Olimpija konačno dobila novi stadion i sledeči tjedan če ga otvoriti,tako da nakon lošeg početka užasno treba dobar rezultat,kako bi privukla što više gledatelja. I nije Olimpija tako loš kao što kaže tabela,tako da stvarno mi se čini da je 1.7 previsoka kota. Celje je dobra,brza,mlada ekipa ali ima puno oscilacija u igri. Možda je dobro igrati ovdje i GG, jer je travnjak u Celju dobar,brz, i vrijeme če biti pravo za dobru igru.

nedelja 17:00 Primorje : Rudar 2 2.30
Primorje najlošija ekipa u ligi i gotovo sam siguran da če ponovo u 2.ligu. Ovaj tjedan zbog financijskih problema napustio jih je i trener Lokica. Rudar u sjajni formi,dobro igra,ima i sjajnog trenera,tako da očekujem da če pobjediti na gostovanju

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  oLiMpIjA sub kol 14, 2010 9:43 am

oLiMpIjA je napisao/la:SLOVENSKA LIGA 5.KOLO:

subota 18:00 Maribor : Nafta 1 1.5 pehar i H1 2.20 pehar
FT 3:1
To je za mene zicer dana. Nafta se provukla u zadnja 2.kola, i onako nije ništa posebno. A Maribor ima za slovensku ligu strašnu ekipu,od 20,22 sjajnih igrača. Ko god da igra dat če svoj doprinos. nema kažnjenih igrača i očekujem laganu pobjedu Maribora.

subota 20:00 Koper : Gorica GG 1.7 crveni

Utakmica se igra u Gorici, jer se u Kopru preuredjuje stadion,tako da če Gorica igrati kod kuče. U Kopru su imali dosta problema u poslednje vreme, klub su napustila 3 najbolja igrača (Pavlin,Karič,Sesar) i situacija u klibu dosta je loša. Gorica ima u napadu najboljeg napadača lige Velikonju,koji može zabiti svaki put,tako da očekujem da če svaka ekipa postiči barem jedan gol

subota 20:00 Celje : Olimpija X2 1.7 pehar ili GG 1.65 pehar FT 1:1
Olimpija konačno dobila novi stadion i sledeči tjedan če ga otvoriti,tako da nakon lošeg početka užasno treba dobar rezultat,kako bi privukla što više gledatelja. I nije Olimpija tako loš kao što kaže tabela,tako da stvarno mi se čini da je 1.7 previsoka kota. Celje je dobra,brza,mlada ekipa ali ima puno oscilacija u igri. Možda je dobro igrati ovdje i GG, jer je travnjak u Celju dobar,brz, i vrijeme če biti pravo za dobru igru.

nedelja 17:00 Primorje : Rudar 2 2.30 molimte
Primorje najlošija ekipa u ligi i gotovo sam siguran da če ponovo u 2.ligu. Ovaj tjedan zbog financijskih problema napustio jih je i trener Lokica. Rudar u sjajni formi,dobro igra,ima i sjajnog trenera,tako da očekujem da če pobjediti na gostovanju

oLiMpIjA

Broj postova : 30
Reputation : 0
Join date : 29.05.2010

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Bojca sub kol 14, 2010 1:53 pm

oLiMpIjA je napisao/la:
oLiMpIjA je napisao/la:SLOVENSKA LIGA 5.KOLO:

subota 18:00 Maribor : Nafta 1 1.5 pehar i H1 2.20 pehar
FT 3:1
To je za mene zicer dana. Nafta se provukla u zadnja 2.kola, i onako nije ništa posebno. A Maribor ima za slovensku ligu strašnu ekipu,od 20,22 sjajnih igrača. Ko god da igra dat če svoj doprinos. nema kažnjenih igrača i očekujem laganu pobjedu Maribora.

subota 20:00 Koper : Gorica GG 1.7 crveni

Utakmica se igra u Gorici, jer se u Kopru preuredjuje stadion,tako da če Gorica igrati kod kuče. U Kopru su imali dosta problema u poslednje vreme, klub su napustila 3 najbolja igrača (Pavlin,Karič,Sesar) i situacija u klibu dosta je loša. Gorica ima u napadu najboljeg napadača lige Velikonju,koji može zabiti svaki put,tako da očekujem da če svaka ekipa postiči barem jedan gol

subota 20:00 Celje : Olimpija X2 1.7 pehar ili GG 1.65 pehar FT 1:1
Olimpija konačno dobila novi stadion i sledeči tjedan če ga otvoriti,tako da nakon lošeg početka užasno treba dobar rezultat,kako bi privukla što više gledatelja. I nije Olimpija tako loš kao što kaže tabela,tako da stvarno mi se čini da je 1.7 previsoka kota. Celje je dobra,brza,mlada ekipa ali ima puno oscilacija u igri. Možda je dobro igrati ovdje i GG, jer je travnjak u Celju dobar,brz, i vrijeme če biti pravo za dobru igru.

nedelja 17:00 Primorje : Rudar 2 2.30 molimte
Primorje najlošija ekipa u ligi i gotovo sam siguran da če ponovo u 2.ligu. Ovaj tjedan zbog financijskih problema napustio jih je i trener Lokica. Rudar u sjajni formi,dobro igra,ima i sjajnog trenera,tako da očekujem da če pobjediti na gostovanju

svakacast svakacast respekt respekt
Bojca
Bojca

Broj postova : 3434
Reputation : 29
Join date : 01.06.2010
Age : 44
Lokacija : SRBIJA,

[Vrh] Go down

Moji tipovi - oLiMpIjA Empty Re: Moji tipovi - oLiMpIjA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.